Nie tylko salon sprzedaży

Szerokiej Drogi, to nie tylko salon caravaningowy, ale miejsce, gdzie promujemy aktywny styl życia – wszyscy nasi pracownicy mają to we krwi.


Maciej Sinczak

Dyrektor salonu

Wielokrotny mistrz Polski w windsurfingu i żeglarstwie. Trasy na treningi i regaty przemierzał busem VW T3, który przebudował, tak żeby móc w nim spać i przewozić deski i żagle. Lista jego tytułów i specjalistycznych kursów, które odbył nie zmieści się na tej stronie, a wszystkie związane są z jego pasjami: windsurfingiem, żeglarstwem, narciarstwem i snowboardem. Na swoim koncie ma również wiele zrealizowanych imprez sportowych i eventów firmowych. Posiada dyplom menedżera sportu, dzięki czemu z powodzeniem zarządza naszym zespołem.

Maciej Sinczak

Jaromir Janczak

Dyrektor sprzedaży i serwisu

Mimo młodego wieku – jest już weteranem caravaningu i wytrawnym specjalistą. Jako dziecko zwiedzał polskie i niemieckie kempingi przyczepą, teraz podróżuje kamperem jeszcze dalej. Odbył najważniejsze szkolenia sprzedażowe i serwisowe u europejskich producentów luksusowych marek caravaningowych i bez zająknięcia odpowie na każde, nawet najbardziej skomplikowane pytanie. Z zamiłowania technik – dzięki aplikacji, którą sam stworzył można sterować inteligentnymi systemami w kamperze.

Jaromir Janczak

Przemek Wąsik

Specjalista do spraw sprzedaży

Z wykształcenia prawnik, który każde wakacje spędza w przyczepie, a najbardziej lubi kempingi nad mazurskimi jeziorami. Po pracy oddaje się sędziowaniu zawodów zawodów piłkarskich, a w wakacje pakuje kampera i zwiedza europejskie stadiony piłkarskie. Szlify w obsłudze klienta zdobywał w Ikei, gdzie nauczył się słuchać klientów i doradzać im odpowiednie produkty. W przeszłości wspierał też firmy karawaningowe na targach, dzięki czemu poznał specyfikę branży.

Przemek Wąsik

Marek Andruchowycz

Specjalista ds. sprzedaży akcesoriów

Uwielbia pływać z maską, ale u nas nurkuje w magazynie z akcesoriami, żeby zawsze dostarczyć to, czego potrzebuje klient. Zna w kamperze każdą śrubkę – w branży jest już od ponad 15 lat. Przerwał studia, żeby pomagać rodzicom w jednym z pierwszych salonów z przyczepami kempingowymi, ale swoje powołanie odkrył w akcesoriach karawaningowych. Doradzi najbardziej odpowiedni produkt z listy ponad 1000 pozycji, które znajdą się w naszym sklepie. Wiele z nich sprawdził osobiście podczas licznych podróży kamperem.

Marek Andruchowycz

Janek Żdżarski

Marketing i PR

...pełni też te funkcje w Grupie Zasada. Na początku XXI wieku zaczął przemierzać Azję z plecakiem i nieodłącznym notesem i aparatem, przez 15 lat pracował w mediach, w tym jako korespondent w Pekinie. Wie jak pisać, by go czytano. Kamperem podróżował już z rodzicami w latach 90., a teraz jako mąż i ojciec dwóch synów nie wyobraża sobie innej formy odkrywania świata. Gdyby miał czas i możliwości przeprowadziłby się do kampera i relacjonował swoje życie z hashtagiem #vanlife.

Janek Żdżarski

Monika Zawilińska

Prezes Zarządu

Zjeździła kamperem niemal całą Europę. Zawsze aktywna i żywiołowa, omija utarte szlaki, byle było ciekawiej, a swoim uśmiechem zaraża wszystkich. Jest też wytrawną żeglarką i często powtarza, jak bardzo żeglarstwo jest podobne do caravaningu. Jej wnikliwe oko dopatrzy się najdrobniejszych szczegółów i w staraniu się o perfekcję zawsze dopnie swego.

caravaning